Zatrudniamy na terenie całego kraju

Jesteśmy licencjonowanym partnerem kompleksowo obsługującym współpracę z międzynarodowymi platformami. Nie musisz mieć własnej działalności, wszystkie formalności i rozliczenia załatwimy za Ciebie. Działamy w całej Polsce, zapewniając obsługę i dostępność lokalnych Managerów oraz dostęp do stacjonarnych biur. Oferujemy legalne zatrudnienie, terminowość wypłat i nieograniczoną pomoc w starciu z supportami. Skup się na zarabianiu a nam zostaw formalności. Zapraszamy do współpracy i DZIAŁAMY!!!

Współpracujemy z

Jak rozpocząć współpracę?

1

Prześlij nam zgłoszenie

W pierwszym kroku wypełnij formularz aplikacyjny online. Uzupełnij go rzetelnie, dane które wprowadzisz znajdą się na umowie. Formularz jest prosty i łatwy w obsłudze. Wypełnij formularz teraz!

2

Zarejestruj się w aplikacji

U nas masz wybór, możesz pracować w jednej lub kilku aplikacjach. Wszystko zależy od Ciebie, zdecyduj sam i zarejestruj się w UBERZE , GLOVO

3

Zaczekaj na odpowiedź

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie tylko możliwe. Zadzwonimy lub wyślemy e-mail z dalszymi instrukcjami. W kilku krokach przedstawimy Ci najszybszy sposób rozpoczęcia pracy

Jak pracować w Uber Eats?

Szukasz zajęcia, które pozwoli Ci w elastyczny, nieograniczony sposób zarabiać pieniądze? Potrzebujesz dodatkowej pracy, żeby podreperować w weekendy domowy budżet? Lubisz jazdę samochodem, a pokonywanie kilometrów na rowerze to dla Ciebie pestka? Zostań dostawcą Uber Eats, Glovo lub pracuj poza aplikacjami. Szybko i bezpiecznie podpisz umowę przez internet, otrzymaj linki niezbędne do pracy i odbierz torbę do transportu posiłków. Zarabiaj na terenie całego kraju: w Bydgoszczy, Gdańsku, Sopocie lub innych miastach!

Komfortowa praca w Glovo – połącz przyjemne z pożytecznym

Jesteśmy partnerem, dzięki któremu możesz podjąć pracę zarówno w Glovo, jak i Uber Eats na terenie miast takich jak Olsztyn lub Płock. Wszystko zależy od Ciebie. Wystarczy, że najpierw dokonasz rejestracji na stronie oraz dostarczysz nam potrzebne dokumenty. Później otrzymasz od nas linki do zapisania w aplikacji Uber Eats lub Glovo i już możesz zapisywać się na godziny dostaw. Sam wybierasz, kiedy planujesz zarabiać, a wypłatę dostajesz regularnie – co tydzień, jeśli rozwozisz dla Ubera Eats lub co dwa tygodnie – w przypadku pracy z aplikacją Glovo. Możesz też pracować poza aplikacjami – wówczas wypłaty ustalamy indywidualnie.

Bezpieczny dostawca Uber Eats

Dbamy o swoich, dla nas liczą się ludzie, dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie przez cały okres trwania współpracy. Każdy nowy pracownik, podpisujący z nami umowę na dostawcę Uber Eats lub Glovo bierze udział w darmowym kursie samoobrony, by czuć się bezpiecznie niezależnie od sytuacji. Kurierów wyposażamy w przyłbice, zapewniające bezpieczny kontakt z Klientami. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do biur, które znajdziesz w Bydgoszczy, Sopocie, Gdyni, Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu i Olsztynie. Przy pysznej kawie poznasz propozycję pracy przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Zarabiaj w Uber Eats i zgarniaj dodatkowe benefity!

Co jeszcze nas wyróżnia? Jesteśmy polską firmą, której właściciel stara się być jak najbliżej swoich pracowników. Oferujemy m.in. najniższą kaucję za torbę wśród partnerów. Nasz telefoniczny support jest do Twojej dyspozycji 24/7h, więc nigdy nie jesteś sam w trasie po Toruniu lub Bydgoszczy. Nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby zacząć zarabiać jako kurier Glovo lub dostawca Uber Eats. W przypadku jej posiadania – podpisujemy dokument B2B, a jeśli nie jesteś przedsiębiorcą – działamy na podstawie w pełni legalnej umowy zgłoszonej zarówno do Urzędu Skarbowego, jak i ZUS-u. Odprowadzamy Twoje składki. Dla najlepszych pracowników przewidujemy atrakcyjne nagrody pieniężne, wręczane osobiście przez szefa. O nic nie musisz się martwić!

Bądź panem swojego czasu i zarabiaj mądrze!

Niezależnie od tego, czy praca z naszą firmą ma przynieść Ci stałe dochody, czy chcesz jedynie dorobić do stałego zajęcia – masz szansę podreperować budżet. Wiele osób, zwłaszcza studentów z Bydgoszczy, Gdańska, Gdyni i Sopotu, ma dzięki nam stałe dochody. To się opłaca! Nie wierzysz? Kliknij ikonę Aplikuj online lub umów się na spotkanie. Poczuj finansową niezależność i dojeżdżaj do zamawiających tak, jak lubisz. Pracuj w Glovo lub Uber Eats albo poza aplikacjami – zacznij już dziś!

Masz pytania? Chcesz poznać naszą ofertę?

Umów się z nami na spotkanie w naszej siedzibie, zadzwoń.

Obsługujemy wiele miast z całej Polski

Wybierz interesujące Cię województwo z mapy poniżej, żeby zobaczyć listę miast w których możesz rozpocząć pracę.
Nasze stacjonarne biura znajdują się w Bydgoszczy, Toruniu i Trójmieście. Możesz spotkać się z nami osobiście lub załatwić wszystkie formalności przez internet.


Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Oferujemy zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • Wynagrodzenie jest uzależnione od ilości wykonywanych zleceń
  • Wypłaty dostaniesz co tydzień
  • Na start dostaniesz torbę i przyłbicę ochronną
  • Organizujemy kursy, konkursy i szkolenia
  • Comiesięczne nagrody pieniężne dla najlepszych pracowników
  • Managerowie wspierają pracę kurierów (od 10 do 17; poniedziałek - piątek)
  • Współpraca z nami to nie tylko Uber Eats i Glovo ale także możliwości poza aplikacjami na rozwój i zwiększenie zarobku
Zobacz naszą ofertę